سمعک برند رسکتون

Home » برند سمعک » سمعک یونبترون » سمعک برند رسکتون

سمعک های رکستون (Rexton) سوئیس

 

در ساله تعداد زیادی از افراد پس از مراجعه به کلینیک های سنجش شنوایی و اطلاع از وضعیت سیستم شنوایی خود متوجه میشوند که به تشخیص درمان گر ملزم به استفاده از سمعک هستند. اصولأ درمانگران با توجه به نیازها و نیز مشخصات سیستم شنوایی فرد انواعی از سمعک را پیش روی او قرار داده و این اتفاق اولین گام ورود بیمار به دنیای سمعک هاست. طبقه بندی سمعک ها بسیار پیچیده ست. اصولا عواملی همچون وضعیت شنوایی بیمار، سن وی، وضعیت جسمی و حرکتی و نیز توانمندی های اقتصادی بیمار از جمله عواملی هستند که در انتخاب سمعک برای افراد مدنظر قرار میگیرند.

 

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از بهترین و پیشرو ترین برندهای سمعک آشنا نموده تا با آگاهی و اطلاعات بیشتری سمعک خود را انتخاب کنید. سمعک رکستون Rexton در ابتدا ساخت کشور سوئیس بوده و بعدها شرکت زیمنس در آلمان امتیاز این شرکت را خریداری کرده و امروزه بسیاری از افراد، این گروه سمعک را با عنوان سمعک رکستون آلمان میشناسند. خرید و ارائه خدمات سمعک رکستون امروزه در ۷۰ کشور دنیا از جمله ایران قابل پیگیری است.  از جمله مهم ترین ویژگی های سمعک رکستون میتوان به بالاترین امکان درک گفتار، استحکام و راحتی این گروه از سمعک ها اشاره کرد بطوریکه در سمعک رکستون فقط شنیدن صدا توسط بیمار هدف نیست بلکه این سمعک شنیدن واضح و شفاف انواع صدا را به ارمغان می آورد.

امکانات مهم سمعک ها

کیفیت گفتار

میزان آسیب وارد شده به عصب شنوایی از مهم ترین عوامل تعیین کننده میزان درک گفتار توسط کاربر سمعک است. اما سمعک های جدید این محدودیت را تا حدی از بین برده اند و تمرکز بیشتری روی محدوده ی گفتاری دارند تا بتوانند صداهای گفتاری را بهتر و شفاف تر به کاربر سمعک منتقل کنند.

 

کیفیت صدای کاربر

از بزرگترین شکایات کاربران سمعک به خصوص افرادی که به تازگی سمعک تهیه کرده اند، کیفیت صدای خودشان است. معمولاً برای این افراد کیفیت صدای خودشان در هنگام استفاده از سمعک به گونه ای تغییر می کند که باعث پیچش صدا در سرشان می شود. در برخی از مدل های جدید سمعک ها این مشکل تا حد زیادی حل شده است.

قابلیت ارتباط با تلفن و موبایل

سمعک ها با پیشرفت تکنولوژی به مرور توانستند کیفیت صدای دریافتی از تلفن و موبایل را ارتقا دهند و حتی در مدل های جدیدتر با بلوتوث به موبایل اتصال یابند و توسط موبایل تنظیم شوند.

قابلیت ارتباط با وسایل صوتی

از مهم ترین مشکلات کاربران سمعک، شنیدن صدای تلویزیون و شنیدن صدای افرادی است که از او دور هستند. با پیشرفت تکنولوژی سمعک ها این مشکل تا حد زیادی حل شده است.

قابلیت تنظیم از راه دور

از جدیدترین امکاناتی که به سمعک ها اضافه شده، امکان تنظیم از راه دور و بدون مراجعه به کلینیک است. در این روش ادیولوژیست می تواند سمعک های شما را حتی وقتی در خانه و در حال استراحت هستید، تنظیم کند.

مدار کاهش وزوز گوش

وزوز گوش از عوارضی است که معمولاً به دنبال کم شنوایی سراغ هر فرد می آید. بنابراین سمعک های پیشرفته در مدارات خود، دارای مداری جهت حذف وزوز گوش نیز هستند که این ویژگی در سمعک های نسل های قبل تر وجود نداشت.

 

معرفی انواع سمعک رکستون

سمعک رکستون Joy

 

سمعک رکستون Sterling

 

سمعک رکستون InoX

 

سمعک رکستون Emerald

 

سمعک رکستون Arena

 

سمعک رکستون Targa 5


سمعک رکستون Joy

Joy نام گروهی از سمعک پشت گوشی رکستون می باشد. این سمعک در 3 سطح کیفیتی 10،20،30 موجود است. هرچه سطح کیفیتی بالاتر می رود، امکانات و ویژگی های سمعک ها بیشتر می شود.

سمعک رکستون Sterling

نام تمامی سمعک های داخل گوشی رکستون، Sterling می باشد. این سمعک در 3 سطح کیفیتی 10،20،30 موجود است. هرچه سطح کیفیتی بالاتر می رود، امکانات و ویژگی های سمعک ها بیشتر می شود.

 

سمعک رکستون InoX

InoX سمعکی است بی نظیر با ویژگی هایی منحصر به فرد. این سمعک داخل گوشی همیشه آماده ی تحویل است ونیازی به قالب گیری و ارجاع به لابراتوارهای ساخت سمعک ندارند. بنابراین اگر مسافر هستید یا به هر علتی زمان کافی برای سفارش یا تهیه سمعک را ندارید، این سمعک بی نظیر این امکان را فراهم می کند که در کمترین زمان ممکن مشکل شنوایی شما حل شود.

سمعک رکستون Emerald

Emerald جز سمعک هایی است که رسیور سمعک داخل گوش قرار می گیرد، از این رو کیفیت صدای رسیده به پرده گوش به دلیل نزدیکی رسیور با آن بسیار خوب بوده و کاربر صدایی شفاف را تجربه می کند. علاوه بر این تمام کاربرانی که در شنیدن صدای خودشان مشکل دارند می توانند از این سمعک به عنوان راه حلی برای مشکلشان استفاده کنند.

 

سمعک رکستون Arena

سمعک های گروه Arena ساده ترین سمعک های کمپانی Rexton هستند که می توانند با دارا بودن 4 یا 6 برنامه متفاوت انواع کم شنوایی ها را پوشش دهند. تنظیم این سمعک ها بسیار ساده بوده و صدای شفاف و باکیفیت این سمعک ها رضایت بسیاری از کاربران را جلب کرده است.

سمعک رکستون Targa 5

سمعک های دسته Targa با 4 باند و 6 کانال پردازش فرکانسی، سمعک های مناسبی برای پوشش کم شنوایی هایی از رده متوسط تا شدید هستند. به علاوه این سمعک ها دارای دکمه افزایش و کاهش صدا بر روی بدنه خود هستند که کاربر به کمک آن می تواند صدای سمعک خود را به دلخواه تغییر دهد.

حدود قیمت سمعک های رکستون

چنانکه در توضیحات بالا گفته شد، سمعک ها دارای ویژگی های متفاوتی از یکدیگر بوده و همین موضوع باعث اختلاف قیمت در هنگام خرید آنها میشود. اما بطور کلی، با توجه به ۳ردۀ پایین، متوسط و بالای سمعک های رکستون میتوان لیست قیمت سمعک رکستون را برای هر رده به صورت زیر اعلام کرد. رده پائین این گروه از سمعک تا سقف ۱/۵ میلیون تومان، قیمت سمعک رکستون رده متوسط را تا سقف ۳ میلیون تومان و ردۀ بالای این گروه را تا سقف ۶ میلیون تومان میتوان در نظر گرفت.

ویژگی های سمعک رکستون Rexton

سمعک رکستون از جمله برندهای پیشرو در عرصه تکنولوژی سمعک ها بوده و همواره هدف اصلی استفاده از سمعک های خود را، امکان دسترسی به بیشترین سطح از وضوح و شفافیت گفتار نسبت به سایر برندهای سمعک اعلام میدارد.

در کلینیک سمعک صدا، واقع در شهر تهران، با ارائۀ مشاوره رایگان در زمینۀ خرید سمعک رکستون، انواعی از جدیدترین سمعک های این کمپانی تجویز میگردد.

تکنولوژی استفاده شده در سمعک های رکستون

از جمله تکنولوژی های برتر سمعک های کمپانی رکستون، قابلیت اتصال به بلوتوث، سمعک های با دوام در برابر رطوبت و سمعک های قابل شارژ را میتوان نام برد.

مزایای سمعک رکستون در مقایسه با رقبا

وضوح فوق العاده صدا، کیفیت بالای صدای کاربر، استحکام و قیمت مناسب سمعک رکستون باعث پیشی گرفتن این گروه از سمعک نسبت به دیگر گروه ها شده است. بطور کلی میتوان گفت، سمعک رکستون از جمله پیشرو ترین تکنولوژی ها را در عرصه وضوح گفتار و بهبود فهم آن در محیط های شلوغ داراست. ازجمله مزایای خرید سمعک رکستون از کلینیک سمعک صدا میتوان به ارائه مشاوره تخصصی رایگان توسط کارشناسان، ۱۵ روز ضمانت بازگشت و خدمات و باتری رایگان اشاره کرد. کارشناسان ما، همه روزه جهت خرید آگاهانه شما آماده ارائه مشاوره رایگان میباشند. همچنین، پس از خرید سمعک رکستون از کلینیک سمعک صدا، باتری مورد نیاز برای یکسال مصرف، کارت گارانتی و خدمات پس از فروش به کاربران عرضه خواهد شد.

از شما عزیزان ممنون هستیم که تا این قسمت از مقاله با ما همراه بودید. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. از شما خواهشمندیم که مقالات ما را در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

با تشکر

مطالب ما را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در email

آیا مایل هستید که در زمینه سمعک از ما مشاوره رایگان بگیرید؟