مشاوره رایگان

کم شنوایی یکی از مشکلات رایج جوامع امروزی می باشد که افراد مختلف در سنین مختلف را درگیر می کند. انواعی از کم شنوایی با دارو درمانی بهبود می یابند، اما برخی از کم شنوایی به ویژه کم شنوایی های حسی عصبی با دارو درمانی بهبود نمی یابند و نیازمند دریافت مشاوره سمعک از ادیولوژیست و استفاده از وسایل کمک شنوایی و سمعک می باشند. در این بخش در مورد خدمات مشاوره رایگان سمعک پل رومی توضیحاتی آورده یم..

مشاوره سمعک

سمعک کالای پزشکی پیچیده ای می باشد و استفاده از آن به آسانی قرار دادن در گوش و شنیدن اصوات نمی باشد. کم شنوایی اشکال و درجات مختلفی دارد و نیازمند تنظیم بر اساس میزان کم شنوایی و نیازهای شنوایی فرد کم شنوا می باشد. و با توجه به وجود بیش از چند صد نوع سمعک از برندهای مختلف، انتخاب مناسبترین سمعک برای فرد کم شنوا، نیازمند اطلاعات کافی و دریافت مشاوره از ادیولوژیست می باشد.

مزایای مشاوره رایگان سمعک

همانطور که گفتیم استفاده از سمعک به آسانی استفاده از عینک نمی باشد و هر سمعکی را نمی توان به هر فردی تجویز کرد. کم شنوایی هر فرد همانند اثر انگشت مختص همان فرد می باشد و مشکلات شنواییش با مشکلات شنوایی افراد دیگر یکسان نمی باشد. بنابراین قبل از خرید سمعک، ادیولوژیست با بررسی تست شنوایی فرد و تاریخچه گیری از مشکلات شنوایی فرد، می تواند مشاوره لازم را به شما ارائه دهد و شما بتوانید مناسبترین سمعک را بخرید.

از طرف دیگر قیمت سمعک نسبت به سایر کالاهای پزشکی گران می باشد و شما هزینه زیادی بابت آن می کنید. بنابراین در صورت خرید بدون دریافت مشاوره سمعک و عدم رضایت از سمعکتان ریسک بزرگی کرده و هزینه سنگینی بر خود تحمیل می کنید. بنابراین در کلینیک سمعک صدا شما می توانید با دریافت مشاوره رایگان سمعک از متخصصین شنوایی ما، بهترین سمعک را انتخاب کرده و از وارد کردن هزینه مالی اضافی جلوگیری کنید.

در مشاوره رایگان سمعک چه اطلاعاتی به افراد ارائه می شود؟

مشاوره شنوایی و مشکلات همراه

در این بخش متخصص شنوایی با بررسی تست شنوایی فرد و انجام برخی آزمون های شنوایی میزان کم شنوایی و نوع آن را به مراجعه کننده توضیحاتی ارائه می دهد. همچنین در مورد عوارض عدم استفاده از سمعک و رفع مشکل شنوایی به زبان ساده اطلاعاتی ارائه می دهد. متخصص شنوایی در مورد مشکلات شنوایی فرد در مکان های مختلف مانند هنگام صحبت با تلفن و یا نحوه شنیدن در محیط های نویزی اطلاعاتی جمع آوری می کند و بر اساس این اطلاعات مشاوره شنوایی لازم را ارائه می دهد.

مشاوره رایگان سمعک مناسب

متخصص شنوایی بعد از مشاوره شنوایی و کسب اطلاعات کافی در مورد وضعیت شنوایی فرد، در مورد نوع سمعک انتخابی توضیحاتی ارائه می دهد. لازم به توضیح است که سمعک ها در شکل ها و مدل های مختلف شامل سمعک های نامرئی، پشت گوشی، ric و … ساخته می شوند که هر کدام برای نوع خاصی از کم شنوایی مناسب می باشد. همچنین سمعک ها دارای رده های تکنولوژی مختلف از دیجیتال گرفته تا فراهوشمند وایرلس می باشند و هر یک از این سطوح تکنولوژی برای سبک های زندگی مختلف و نیازهای شنوایی مختلف مناسب می باشند.

مشاوره در مورد برند های سمعک

ادیولوژیست بر اساس میزان و نوع کم شنوایی فرد در مورد برند های مختلف معتبر سمعک و سمعک های آن برند، مزایا و معایب، خدمات دهی و … هر کدام از برندهای معتبر سمعک مشاوره لازم را به مراجعه کنندگان ارائه می دهد. لازم به توضیح است که کلینیک شنوایی سنجی سمعک صدا فقط با برندهای معتبر سمعک همکاری دارد و از نمایندگی های معتبر سمعک در شمال تهران می باشد.

مشاوره در مورد تکنولوژی و ویژگی های سمعک

سمعک ها در سطوح مختلف تکنولوژی از سمعک های دیجیتال تا سمعک فراهوشمند تولید می شوند. اما تمامی این تکنولوژی ها و ویژگی ها در همه افراد ضروری نمی باشد و ادیولوژیست بسته به نیازهای فرد مناسب ترین سطح تکنولوژی و ویژگی های مورد نیاز را برای فرد انتخاب می کند. همچنین در مورد ویژگی های دیگر سمعک ها مانند تکنولوژی بلوتوث و اتصال به گوشی های همراه، تکنولوژی حذف نویز، میکروفون های دایرکشنال و … مشاوره جامعی به مراجعه کنندگان داده می شود تا بتوانند مناسبترین سمعک را انتخاب کنند.

مشاوره رایگان در مورد قیمت سمعک

سمعک ها رده های مختلفی دارند و برحسب تکنولوژی به کار رفته در آن دارای قیمت های متفاوتی می باشند. در مورد سمعک باید گفت که درست است که با افزایش قیمت و سطح تکنولوژی، امکانات و کیفیت سمعک بهتر می شود اما این به این معنا نیست که همه افراد باید گرانترین سمعک را بخرند. نیازهای شنوایی افراد با یکدیگر متفاوت می باشد و ممکن است در فردی سمعک دیجیتال رده پایه بهترین عملکرد را برای فرد فراهم نماید در مقابل ممکن است گرانترین سمعک نیز نتواند کمک چندانی برای فرد دیگری با مشکل متفاوت شنوایی کند. بنابراین در مشاوره رایگان سمعک، متخصصین شنوایی مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین سمعک را از نظر قیمتی بر اساس نیازهای شنوایی و نیازهای فردی فرد کم شنوا تجویز می کنند.

برای مثال برای فردی استفاده از تکنولوژی وایرلس بت=نا به سبک زندگی و محیط کاری فرد ضرورت دارد و طبیعتا قیمت سمعکش نیز بالاترر خواهد رفت در مقابل فردی که بیشتر اوقات خود را در خانه و محیط های آرام سپری می کند، نیازی به تجویز سمعک های رده بالا و تحمیل هزینه اضافی بر فرد نمی باشد. تمامی این موارد ذکر شده در مشاوره سمعک به افراد ارائه می شود تا هم از نظر هزینه و هم از نظر کیفیت بهترین و مناسب ترین سمعک را انتخاب نمایند.

انتخاب بهترین سمعک

به طور خلاصه انتخاب سمعک یک کار کاملا تخصصی می باشد که متخصصان شنوایی دانش لازم برای انتخاب بهترین سمعک را برای شما فراهم می کنند.

پس برای خرید سمعک بر اساس ویژگی های فردی خود و همچنین کسب اطلاعات کافی در این زمینه باید مشاوره کاملی را در مورد نحوه کارکرد سمعک ،انواع سمعک ،انواع تکنولوژی سمعک و بهترین نمایندگی سمعک  را از متخصصین شنوایی دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر از تمام موارد بالا شما باید با متخصص شنوایی خود صحبت کنید و مشاوره لازم را برای خرید بهترین نوع سمعک دریافت کنید.

شما می توانید از طریق شماره تماس های مرکز و یا از طریق واتس آپ و یا تلگرام مشاوره لازم را در مورد خرید انواع سمعک دریوئافت کنید.

با روش های زیر از ما مشاوره رایگان بگیرید

مشاوره از طریق تماس تلفنی

شماره موبایل :
شعبه سعادت آباد:
شعبه اکباتان :
شعبه رسالت :
شعبه کرج :

مشاوره از طریق واتس آپ

آیا مایل هستید در زمینه سمعک آگاهی بیشتری پیدا کنید؟

به صفحه مقالات ما مراجعه کنید