سمعک نامرئی

تجویز سمعک نامرئی (invisible hearing aid) با سایر مدل‌ها متفاوت است، به دلیل این‌که عوامل شخصی زیادی از قبیل نوع و میزان کم شنوایی و همچنین اندازه و شکل مجرای گوش در تجویز این سمعک تاثیرگذار است. همان‌طور که از نام آن پیداست، مخفی است و دیگران آن را نمی‌بینند.

درباره‌ی سمعک نامرئی

سمعک داخل گوشی

سمعک های داخل گوشی تنوع بسیار بالایی داشته و طیف وسیعی از کم شنوایی ها را پوشش می دهند و اکثر کاربران سمعک با هر ویژگی و شکل کم شنوایی می توانند از آنها استفاده کنند.

درباره‌ی سمعک داخل گوشی

سمعک دیجیتال

سمعک های دیجیتال یکی از جدیدترین نوع سمعک های تولیدی می باشند که دارای کیفیت بهتری نسبت به سمعک های آنالوگ قدیمی هستند. در این نوع از سمعک ها کیفیت صدا بهتر شده و صوت به طور موثری حذف می شود، مدار خروجی سمعک دیجیتال کیفیت بهتری داشته و …………….

درباره‌ی سمعک دیجیتال

سمعک هوشمند

سمعک های داخل گوشی تنوع بسیار بالایی داشته و طیف وسیعی از کم شنوایی ها را پوشش می دهند و اکثر کاربران سمعک با هر ویژگی و شکل کم شنوایی می توانند از آنها استفاده کنند.

درباره‌ی سمعک داخل گوشی

سمعک کودک و نوزاد

اگر کودک شما مبتلا به کم شنوایی است، شما ممکن است با تصمیمات زیادی درباره درمان کم شنوایی، استفاده از سمعک، تربیت شنوایی و گفتاردرمانی مواجه شوید. اولین و مهم‌ترین اقدام بعد از تشخیص کم شنوایی، تجویز سمعک برای نوزاد یا کودک است……..

درباره‌ی سمعک کودک و نوزاد

سمعک سالمندان

کم شنوایی معمولا مشکلاتی را برای سالمندان به وجود می آورد. افسردگی ناشی از کاهش روابط اجتماعی و حضور در دورهمی ها به دلیل مشکل کم شنوایی,کاهش اعتماد به نفس و زود رنجی و آلزایمر ……….

درباره‌ی سمعک سالمندان

سمعک وایرلس

سمعک وایرلس از نسل سمعک‌های هوشمند است که از تکنولوژی وایرلس یا بی سیم استفاده می کند. تکنولوژی وایرلس باعث برقراری ارتباط هر دو سمعک موجود بر روی گوش، بدون وجود سیم می شود. شنوایی دو گوشی باعث می شود ……..

درباره‌ی سمعک وایرلس

سمعک ضد آب

برخلاف تصور عمومی، سمعک ضد آب واقعی (waterproof) وجود ندارد. تفاوت مهمی بین مقاوم در برابر آب (water resistant) و ضدرآب وجود دارد و تمییز این دو از هم مهم است. اگرچه سمعک­‌هایی که در برابر آسیب ………

درباره‌ی سمعک ضد آب

سمعک پشت گوشی

همان‌طور که از نام این سمعک مشخص است، سمعک‌ پشت گوشی (BTE) در قسمت پشت گوش قرار می‌گیرد و از لوله‌ای (تیوبی) که به قالب سمعک متصل است، صدا به داخل مجرای گوش انتقال داده می‌شود.

درباره‌ی سمعک پشت گوشی

آیا مایل هستید که در زمینه سمعک از ما مشاوره رایگان بگیرید؟